mirzaee
08 بهمن 1401 - 23:40

تخصص در نیروی هوایی ارتش تحریم‌ها را بی‌اثر کرده است

تبریز-فرمانده پایگاه هوایی شهید تیمسار فکوری تبریز گفت: تخصص و تعهد در نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران تحریم های ظالمانه غرب علیه این نیرو را بی اثر کرده است.

به گزارش خبرگزاری مهر، امیر سرتیپ دوم خلبان رضا یوسفی در نشست تعالی نگهداری و تعمیرات رده‌های صفی نیروهای مسلح مستقر در آذربایجان شرقی، افزود: بی اثر شدن تحریم‌های ظالمانه در حوزه نیروی هوایی بیش از هر چیزی نتیجه خودباوری، ابتکار و نوآوری کارکنان فنی در نگهداری و تعمیرات تجهیزات در این نیرو است.

وی اظهار داشت: امروز تخصص و دانش کارکنان نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران در تعمیر و نگهداری تجهیزات پیشرفته این نیرو با وجود بیش از چهار دهه تحریم و هشت سال جنگ نابرابر با استکبار و رژیم بعث عراق، بی‌سابقه می باشد.

امیر یوسفی با اشاره به اینکه نگهداری و تعمیر تجهیزات و لوزام در نیروی هوایی ارتش همواره از جایگاه ویژه‌ای برخوردار بوده است، ادامه داد: با صرفه‌جویی‌های ارزی که در این حوزه انجام می شود، این نیرو توانسته است یکی از مهم‌ترین سازمان‌های موفق در تحقق سیاست‌های اقتصاد مقاومتی در کشور باشد.

وی برگزاری نشست تعالی نگهداری و تعمیرات در سطح نیروهای مسلح را بسیار مثبت و مفید خواند و یادآور شد: این نشست ها می تواند ضمن ارتقای جایگاه نگهداری و تعمیرات، موجب نمایان سازی تلاش‌های کارشناسان و مهندسان کشور در یگان‌های صفی شود.

منبع: مهر
شناسه خبر: 1003672